EXTENSION FX Elongate & Widen - C Curl

ARDELL0679

22,00 zł brutto

Seria rzęs Ardell Extension FX są to 4 modele rzęs, każdy odpowiada za inny efekt, który uzyskasz na oku.

Dzięki modelowi Extension FX C-Curl uzyskasz efekt poszerzenia i wydłużenia. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich i lekkiego naturalnego włosia umieszczonego na bezbarwnym pasku uzyskany efekt nie będzie ,,przerysowany”. Model ten można wykorzystać do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Więcej szczegółów

  • Szybka wysyłka 24h: Darmowa już od 200zł
  • Bezpieczne przelewy: za pośrednictwem tpay.com.

Więcej informacji

Seria rzęs Ardell Extension FX są to 4 modele rzęs, każdy odpowiada za inny efekt, który uzyskasz na oku.

Dzięki modelowi Extension FX C-Curl uzyskasz efekt poszerzenia i wydłużenia. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich i lekkiego naturalnego włosia umieszczonego na elastycznym i bezbarwnym pasku uzyskany efekt nie będzie ,,przerysowany”. Model ten można wykorzystać do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Dzięki modelowi Extension FX B-Curl uzyskasz efekt dużych otwartych oczu. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich i lekkiego naturalnego włosia umieszczonego na elastycznym i bezbarwnym pasku uzyskany efekt nie będzie ,,przerysowany”. Model ten można wykorzystać do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Dzięki modelowi Extension FX L-Curl uzyskasz efekt delikatnie uniesionych delikatnych rzęs. Dzięki temu, że wykonane są z miękkich i lekkiego naturalnego włosia umieszczonego na elastycznym i bezbarwnym pasku uzyskany efekt nie będzie ,,przerysowany”. Model ten można wykorzystać do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Dzięki modelowi Extension FX D-Curl uzyskasz efekt kociego oka wydłużone przy zewnętrznych kącikach idealnie

 

Copyright © 2018 MAR-KOS  |  Sklepy internetowe: PROPERART