ARDELL0705
Dostępny
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Ardell Mega Volume stanowią wysokiej jakości rzęsy do stylizacji oczu wykonane w 100% z naturalnego, sterylizowanego włosia ludzkiego umieszczonego na cienkich paskach.
W połączeniu z łatwością aplikacji i wygodą noszenia produkt tworzy przystępną, bezpieczną, a jednocześnie profesjonalną ofertę dla szerokiej gamy użytkowników.
Zastosowana w rzęsach technologia Neverflat™ Curl tworzy wielowarstwowe rzęsy ze stożkowymi końcówkami, które łącząc się z naturalnymi rzęsami zapewniają niepowtarzalny efekt 3D.
Dzięki temu, rzęsy Mega Volume zgodnie ze swoją nazwą (ang. "mega objętość/rozmiar") wyróżniają się wyjątkowo gęsto umiejscowionymi oraz długimi rzęsami.
Opakowanie zawiera parę rzęs o czarnym odcieniu.
1. Dopasowanie: Dopasuj pasek z naturalną linią rzęs. W razie konieczności przytnij nadmiar.
2. Klejenie: Nałóż cienką warstwę kleju wzdłuż paska. Odczekaj do przyschnięcia.
3. Aplikacja rzęs: Przyłóż pasek, a następnie przyciśnij go do naturalnej linii rzęs.
Zdejmowanie: Aby zdjąć rzęsy delikatnie oderwij paski zaczynając od zewnętrznych kącików oczu. Usuń klej z paska i umieść rzęsy w opakowaniu w celu ponownego wykorzystania.